Funkcjonalności

Wprowadź treści w platformie Content Marketingowej

Zamieszczanie treści na platformie jest intuicyjnie proste. Dzięki naszym narzędziom do analizy i optymalizacji, sprawdzimy Twoją treść pod kątem unikalności oraz SEO – czy jest ona odpowiednio przygotowana. Zasugerujemy odpowiednie zmiany, tak aby Twoi klienci mogli łatwo odnaleźć ją w wyszukiwarkach.

 •  angażuj ekspertów
 •  zwiększaj zasięg
 •  twórz unikalną treść dla SEO
 •  analizuj i optymalizuj treści

 

Publikuj i  dystrybuuj swoje treści…

Platforma pozwala publikować i promować Twoje treści na profilu content marketingowym firmy oraz w odpowiedniej sekcjach tematycznych nf.pl – wiodącego portalu biznesowego w Polsce, który dociera do niemal 2 milionów użytkowników miesięcznie.

Grupa nf.pl składa się z kilkunastu serwisów tematycznych, regionalnych, specjalistycznych i branżowych takich jak Megaszukacz, z których korzystają menedżerowie, specjaliści oraz przedsiębiorcy z sektora małych i średnich firm.

Niektóre branże jak szkoleniowa posiadają własne dedykowane serwisy produktowe szkolenia.nf.pl , które są liderami rynku w swoich branżach. Inne korzystają z ofert ogólnobranżowych w wyszukiwarce szukaj.nf.pl

 

… również w mediach społecznościowych

Rejestrując się na platformie, uzyskasz dostęp do zaawansowanych narzędzi pozwalających na błyskawiczne zarządzanie treścią również na portalach społecznościowych co usprawnia proces ich udostępniania na profilach firmowych czy ekspertów firmy a także prowadzenie rozbudowanych kampanii social mediowych na portalach takich jak Facebook czy Google+.

 

Autorzy / Eksperci

Treści zamieszczane za pomocą platformy przyczynią się do budowy eksperckiego wizerunku Twojej firmy tylko wtedy, kiedy nie będą anonimowe. Publikując treści pamiętaj, że podpisany pod tekstem, poradnikiem bądź infografiką Autor/Ekspert wpływa na zaufanie oraz profesjonalny wizerunek firmy tak samo, jak wartościowy wkład merytoryczny i informacje interesujące Twoich odbiorców.

Za pomocą naszego narzędzia, możesz wprowadzać dane Autorów oraz tworzyć grupy Ekspertów, pozwalając im na samodzielnie przygotowywanie i publikowanie treści.

Promuj się – docieraj szeroko lub precyzyjnie

Dzięki połączeniu platformy z rozbudowaną infrastrukturą serwisów branżowych, tematycznych i regionalnych, możesz skutecznie promować swoją treść w Internecie, mając pewność, że docierasz do pożądanej grupy docelowej.

Jeśli chcesz wzmocnić efekt swoich działań, możesz samodzielnie przeprowadzić kampanię online w oparciu o dostępne silnie targetowane narzędzia reklamowe:

 •  remarketing – reklamę adresowaną do osób, które miały już styczność z firmą lub jej konkurencją, w celu przypomnienia o ofercie, nakłonienia do zamknięcia transakcji i promocji wizerunku
 •  wyróżnienie Hot-Week – intensywną tygodniową  promocję oferty na portalu nf.pl skierowaną do szerokiej grupy odbiorców (zasięg)
 •  wyróżnienie Context-Month – intensywną miesięczną promocję oferty na portalu nf.pl
 •  e-mailing – precyzyjnie targetowana wysyłka oferty
  na wybrana grupę z profili biznesowych (ponad 400 k rekordów) w postaci autogenerowanego nośnika mailingu
 •  display – precyzyjnie targetowane odsłony banerów
  w sieci www (5 formatów) na bazie ciastek wybranej grupy z profili biznesowych (ponad 2 mln profili) w postaci autogenerowanego nośnika display

Skuteczne narzędzia Call to Action

Narzędzia Call to Action, takie jak formularze ofertowe, odsłony kontaktu firmy
i wykonane telefony, newsletter firmowy, subskrypcje treści autorów czy zapytania z wizytówek np. odwrócony market place, które pozwolą Ci uzyskać z powstałego ruchu nawet do 2% prospektów.

Dodatkowe możliwości dają treści premium (poradniki, wydarzenia, multimedia), które umożliwiają generowanie prospektów poprzez ich udostępnianie ich w zamian za dane kontaktowe.

W tym przypadku rozliczenie odbywa się w modelu CPL ( płatność za leada) a poprzez określenie liczby oczekiwanych leadów miesięcznie/ w akcji można zwiększyć skuteczność i scedować bez kosztów prowadzenie akcji promocyjnej na rzecz NF w oparciu o rozliczenia za efekt.

Generowanie prospektów biznesowych

Zarządzaj pozyskanymi prospektami biznesowymi i pozyskaj nowych Klientów

Dzięki platformie możesz skutecznie pozyskiwać prospekty biznesowe. Platforma.nf.pl posiada wbudowane narzędzia do realizowania najskuteczniejszych kampanii, takie jak formularze ofertowe, newsletter firmowy lub subskrypcje treści autorów czy zapytania do wizytówek (profilu firmy).

Narzędzia do zarzadzania prospektami pozwala w zarządzać strumieniem kontaktów, obsługiwać, zatwierdzać, odrzucać i analizować efektywność akcji. Możliwość eksportu danych do innego systemu CRM pozwala w prosty sposób na dalszy proces lead nuturingu czy bezpośrednie przekazanie do działu sprzedaży.

Analizuj, optymalizuj i wyciągaj wnioski

Korzystanie z platformy to nie tylko możliwość zarządzania treściami związanymi z Twoją firmą, to również dostęp do szczegółowych statystyk, które pomogą Ci ocenić skuteczność Twoich działań.

Proste narzędzia analityczne, do których otrzymasz dostęp, pozwolą Ci śledzić ilość odsłon Twoich ofert, artykułów i dokumentów oraz ilość prospektów (leadów), odsłon kontaktu i wstępnych zamówień w zestawieniu dziennym, tygodniowym i miesięcznym.
Dołączone do tego źródła powstawania pozwolą optymalizować decyzje marketingowe pod względem wydatkowania środków ma promocje poszczególnych jednostek treści, czyli wybrać najbardziej efektywne działania, które generują prospekty.

Ponadto narzędzie monitoringu powstawania prospektów i ich odbioru w czasie przez Twoich handlowców pozwala optymalizować proces i zwiększać zadowolenie klientów i ich konwersję zakupowa.