Dodawaj, promuj i odbieraj leady. Rusza nowa oferta inhub.com

Ruszamy z nową ofertą dla użytkowników inhub.com. Zobacz, co możesz zyskać dzięki naszym narzędziom do content marketingu, promocji szkoleń i generowania leadów.

Nie od dziś wiadomo, że „jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana”. Powiedzenie to jest aktualne, mimo że zostało użyte po raz pierwszy przez greckiego filozofa, żyjącego prawie pół wieku przed naszą erą. Zmienia się rynek, a my dbamy o to, aby rozwijać się razem z nim, a czasem nawet go wyprzedzać, dlatego ruszamy z nową ofertą w ramach inhub.com. Platforma dostarczy użytkownikom skutecznych narzędzi do content marketingu, promocji szkoleń i generowania leadów.

Content za leady

Platforma NF.pl pozwala wypromować firmę w sieci, zbudować oglądalność i zamienić ją na wartościowe prospekty biznesowe. Po stworzeniu profesjonalnego profilu i oferty firmy można w prosty sposób dodawać teksty i e-booki przygotowane przez ekspertów z firmy, publikować je w rozbudowanej sieci NF, a następnie cieszyć się leadami contentowymi przez cały rok w ramach abonamentu.

Megaszkolenia.pl

Szkolenia dodawane przez Platformę NF.pl publikowane są w serwisie megaszkolenia.pl. Każda firma może zamieścić pełną informację na temat swojej oferty w odpowiedniej dla niej kategorii i pozyskiwać dzięki temu nowych klientów. Jak to możliwe? Na stronie z opisem szkolenia każdej firmy, która korzysta z platformy w ramach naszego abonamentu, znajduje się formularz kontaktowy, umożliwiający interakcję z potencjalnym klientem. Osoby zainteresowane szkoleniem mogą za jego pośrednictwem zadawać pytania oraz zgłaszać chęć uczestnictwa, a firma może w wygodny sposób obsługiwać takie kontakty za pomocą platformy.

Różnorodne strategie marketingowe

Na platformie dostępne są także różne rodzaje promocji treści i oferty, które pozwalają dodatkowo zwiększyć ich zasięg. Są to m.in. pakiety Hot-Week – zapewniający intensywną promocję czy Context-Month – pozwalający na precyzyjne dotarcie do grupy docelowej. Za pomocą platformy, można też zrealizować precyzyjnie targetowany mailing, skorzystać z remarketingu oraz efektywnie podbić wynik w wyszukiwarce, dzięki usłudze Power Link.

Współpraca premium

Zapraszamy także do współpracy w ramach oferty premium – jako partner strategiczny serwisu lub partner sekcji tematycznej. Propozycja dotyczy zarówno portalu NF.pl, jak i serwisu megaszkolenia.pl. Jest to unikatowa forma promocji, ponieważ firma, która się na nią zdecyduje ma gwarancję wyłączności. Oznacza to, że serwis bądź kategoria może mieć w danym momencie tylko jednego partnera. Korzyści można mnożyć: branding na serwisie i w newsletterach, wyróżnienia w listingach i na wszystkich stronach partnera. To wszystko pozwoli na budowę pozycji lidera w danej tematyce oraz czołowego gracza na rynku.

Po więcej informacji na temat narzędzi content marketingu i promocji w ramach serwisu megaszkolenia.pl zapraszamy do naszej zakładki ofertowej.